
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 20 V |
| Length | 2.4892 mm |
| Width | 2.0066 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.2954 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 20 V |
| Depth | 2.2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1 kΩ |
| Type | Common Mode Filters for High-Speed Differential Signal Line, General Signal Line |
| Current | 200 mA |
| DC Resistance (DCR) | 900 mΩ |
| Max Current Rating | 200 mA |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 2.16 µH |
| Max DC Current | 200 mA |
| DC Current | 200 mA |
| Schedule B | 8504500000 |
Stock: 6121
Distributors
pcbx
Unit Price$0.41443
Ext.Price$0.41443
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41443 | $0.41443 |
| 10 | $0.32803 | $3.28030 |
| 25 | $0.29845 | $7.46125 |
| 50 | $0.27154 | $13.57700 |
| 100 | $0.24706 | $24.70600 |
| 300 | $0.23706 | $71.11800 |
| 500 | $0.22747 | $113.73500 |
| 1000 | $0.21398 | $213.98000 |
